Järva valla sportlased osalesid Suvebiathloni Eesti meistrivõistlustel

Mehis Udam saab praegu kätt harjutada sportpüssile sarnaneva õhupüssiga
Mehis Udam saab praegu kätt harjutada sportpüssile sarnaneva õhupüssiga Foto: Kristo Kivisoo

11. ja 12. septembril 2021 peeti Otepääl Eesti meistrivõistlusi suvebiathlonis - alal kus suuskade asemel sõidetakse rullsuuskadega. Kõik muu käib samamoodi nagu laskesuusatamises.

Sprindis (7,5 km, tiirud 1x lamades ja 1x püsti) võttis Mehis Udam M19 klassis 32 sekundiga võidu Mark Markos Kehva ees (mõlemad 2 trahvi), kolmas koht kaotas juba poolteist minutit.

Maanus Udam tegi enda kohta suurepärase laskmise ja saavutas M17 vanuseklassis 5. koha (15 võistlejat, trahve 2+1.

Ilmar Udami laskmine oli peale pikka suve jälle võisteldes väga rabe, trahve tuli 3+3 aga päästis konkurentidest parem suusakiirus. Tasuks M40 klassis 2. koht.