E, 5.12.2022

Suur jalgpallifänn võttis vastu Ganvixi ajaloolised särgid

Anne Põder
, ajakirjanik
Suur jalgpallifänn võttis vastu Ganvixi ajaloolised särgid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Türi jalgpalliklubi Ganvix eestvedaja Vitali Gansen kinkis jalgpallifännile Chris Murrole (vasakul) meeskonna viis ajaloolist särki.
Türi jalgpalliklubi Ganvix eestvedaja Vitali Gansen kinkis jalgpallifännile Chris Murrole (vasakul) meeskonna viis ajaloolist särki. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide jalgpallifänn Chris Murro sai pühapäeval enne JK Türi Ganvixi ja Jõhvi FC Phoenixi mängu Türil kätte viis Ganvixi ajaloolist särki, mida meeskonna pallurid on liigas mängimise aastatel riburada kandnud.

JK Türi Ganvix eestvedaja Vitali Gansen ütles, et teades, kui suur jalgpallifänn Chris Murro on, ja seda, et ta kogub nimelisi ja tähendusega jalgpallisärke, tekkiski tal mõte kinkida noormehele killuke nende meeskonna ajalugu. «Kõige esimene tumesinine särk pärinebki 2004. aastast, kui Ganvix liigamänge alustas, teised on kõik paari-kolme aasta tagant juurde tulnud,» täpsustas ta.

Gansen ütles, et enne praeguseid triibulisi särke kandsid mehed erkrohelist vormi, mis oli nende lemmik. «Neid särke on mul vähe alles ja sellele eelnenud valgeid särke on samuti üksikuid,» sõnas ta.

Märksõnad
Tagasi üles