L, 3.06.2023

Lapsed ootasid madalseiklusrada kannatlikult

Anne Põder
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Roosna-Alliku põhikooli III klassi lapsed panevad end liikumistunnis hiljuti valminud madalseiklusrajal proovile. Kes jõuab kauem rippuda, kes kaugemale ronida, kes teistest paremini tasakaalu hoida. Võimalusi on palju.
Roosna-Alliku põhikooli III klassi lapsed panevad end liikumistunnis hiljuti valminud madalseiklusrajal proovile. Kes jõuab kauem rippuda, kes kaugemale ronida, kes teistest paremini tasakaalu hoida. Võimalusi on palju. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linna kaasava eelarve toel valmisid Roosna-Alliku mõisaparki hiljuti madalseiklusrada, tasakaaluliin ja minijõusaal, mille valmimist kohalikud lapsed ja noored pikisilmi ootasid. Nüüd võib neid igal vabal hetkel näha jõu- ja ilunumbreid tegemas, mis näitab, et sellist lõbustus- ja sportimiskohta oli alevikku hädasti tarvis.

Paide linnavalitsuse ehituse peaspetsialist Kert Kaasik ütles, et kuuldavasti oli ehitaja vaevu lindid madalseiklusraja ümbert ära võtnud, kui juba olid lapsed sinna turnima jooksnud. «See näitab, et asi oli oodatud ega jää mingil juhul tulutult seisma,» sõnas ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles