L, 3.06.2023

Õpetajate päev päädis tunnustusüritusega

Merit Männi
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Türi ühisgümnaasiumi haridustehnoloogi Leelia Karu eestvõttel oli kooli üleminek koroonaviirusest tingitud kaugõppele sujuv.
Türi ühisgümnaasiumi haridustehnoloogi Leelia Karu eestvõttel oli kooli üleminek koroonaviirusest tingitud kaugõppele sujuv. Foto: Dmitri Kotjuh

Teisipäeval tähistatud õpetajate päev tõi üle Eesti koolidesse põnevust. Tavakohaselt võtsid õpilased õpetajatelt ameti üle ja haridustöötajad said veeta oma päeva harjumuspärasest teistmoodi. Piduliku päeva puhul korraldatud tänuüritustel jagati tublidele õpetajatele tunnustust. Nii oli see teisi­päeva õhtul ka Türi kultuurikeskuses, kus selgusid tänavused hariduspreemiate saajad.

Igal aastal tunnustab Türi vald kolme haridustöötajat, kelle eelmise aasta tööpanus hariduseesmärkide saavutamisel on olnud silmapaistev ning igapäevategevus haridustöötajana väärinud tunnustust ka kogukonnas.

Eelmine õppeaasta polnud lihtne ei õpetajatele, õpilastele ega ka lastevanematele, seda nentis oma tervituskõnes ka vallavanem Pipi-Liis Siemann. Nüüd on pandeemialainest tingituna õppetöösse jõudnud Zoomi- ja Teamsi-tunnid loodetavasti möödanik ja kui peakski juhtuma, et ühiskond jälle lukku keeratakse, pole kaugõpe enam hirmutav ja segadust tekitav kogemus.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles