Paide Viking Window sai teise kaotuse

Paide Viking Window - Tartu Ülikool/Eviko
Paide Viking Window - Tartu Ülikool/Eviko Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Meeste korvpalli esiliigas pidas Paide Viking Window eile õhtul kodusaalis hooaja teise mängu. Vastaseks oli Tamsalu Los Toros/TALTECH, kellelt tuli vastu võtta 59:73 kaotus.

Hooaega alustasid viikingid 79:91 kaotusega Tartu Ülikool/Eviko meeskonnale.

Hetkel on Viking Window kahe kaotusega turniiritabeli 12 meeskonna seas kümnendal kohal.

Ajakava järgi on meeste järgmiseks vastaseks 15. oktoobril võõrsil TSA Kalevi meeskond.

Korvpalli esiliiga

Saku esiliiga meeskonnad kes mängivad põhiturniiril kaks korda läbi (kodus-võõrsil).

Play-off'i pääseb kaheksa paremat meeskonda. Kohad 9.-12. pannakse paika põhiturniiri järjestuse alusel.

Veerandfinaalid mängitakse kahe võiduni, paaride võitjad pääsevad Final Four turniirile. Finaalturniiril mängitakse reedel poolfinaalid ning laupäeval pronks ja finaal. Veerandfinaalide kaotajad järjestatakse põhiturniiri järjestuse alusel.

Meeste esiliiga võitja saab võimaluse tingimuste täitmisel taotleda kohta hooajal 2022/2023 Paf Eesti-Läti Korvpalliliigas.

Liigas vastavalt juhendile 11. ja 12. kohale jäänud meeskonnad kukuvad liigast välja. Teise liiga finalistid saavad õiguse osaleda esiliigas hooajal 2022/2023.

Allikas: basket.ee