T, 4.10.2022

Pipi-Liis Siemann kaotas hääli ja võib kaotada ka vallavanema koha

Tiit Reinberg
Pipi-Liis Siemann kaotas hääli ja võib kaotada ka vallavanema koha
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Valimisliit Koduvald Türi ootas pühapäeva õhtul valimistulemusi Saara kohvikus. Kuigi rõõmsaid uudiseid neile seekord ei tulnud, siis pole veel ka midagi kadunud, sest koalitsiooni moodustamiseks pole keegi käsi löönud.
Valimisliit Koduvald Türi ootas pühapäeva õhtul valimistulemusi Saara kohvikus. Kuigi rõõmsaid uudiseid neile seekord ei tulnud, siis pole veel ka midagi kadunud, sest koalitsiooni moodustamiseks pole keegi käsi löönud. Foto: Dmitri Kotjuh

Türi vallas ootas valimisliidu Tulevikuvald Türi seltskond valimistulemusi Vaksali kohvikus ja valimisliidu Koduvald Türi inimesed endise Saara kohviku ruumes.

Hetkel, kui internetti ilmusid valimistulemused, oli raudtee ääres pidu palju rõõmsam. Kuigi kaks valimisliitu said mõlemad volikogus üheksa kohta, võis ennast valimiste võitjaks kuulutada Tulevikuvald Türi, kelle poolt hääletas poolsada inimest rohkem.

Valimisliidule Tulevikuvald Türi valmistas rõõmu seegi, et kui neli aastat tagasi kogusid nende liider Lauri Läänemets ja suurim konkurent Pipi-Liis Siemann mõlemad üle 500 hääle, siis seekord oli Läänemetsa häältesaak teistele püüdmatu.

Märksõnad
Tagasi üles