Töökas maatüdruk haarab koduvallas ohjad

Paide lasteaia direktor Ele Enn suutis seitsme aastaga teha lasteaias ära suure töö. Nüüd ootavad teda uued proovikivid. FOTO: Dmitri Kotjuh

Tulevane Türi vallavanem Ele Enn ei tule kusagilt kaugelt, vaid on läbi ja lõhki Järvamaa juurtega inimene. Ta on sündinud ja kasvanud Türi vallas Röa külas ning elab seal praegugi. Seotus Türi ja türilastega on just see, mis andis talle indu ennast uuel ametikohal proovida.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ma ei tunne eriti Ele Ennu (34), nagu ka paljud türilased. «Kes ta on, kust tuleb, mida on teinud?» sosistatakse poejärjekorras. Teatakse, et ta on Paides lasteaia juhataja, aga kust ta järsku poliitikasse kerkis ja mida on elus korda saatnud, seda inimesed eriti ei tea.

Olen Ele Ennuga töö tõttu kokku puutunud mõnel PAIde lasteaia üritusel ja tajunud, et ta on õige inimene õiges kohas. Temast õhkuv sõbralikkus, rõõmsameelsus ja avatus sobivad lasteaeda suurepäraselt. Küllap sobib selline olek ka vallajuhti­misse. Oli ju kunagine Paide linnapea Kersti Sarapuugi tore lasteaiajuhataja, kelle valitsemisaja tegi eriliseks just emalik hoolitsus kõigi ja kõige eest.

28.10.2021 02.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto