Linnameeskond tegi piirilinnas puhta töö

Paide linnameeskonna mäng Narvas
Paide linnameeskonna mäng Narvas Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide linnameeskond alistas võõrsil teise poolaja väravatest Narva Transi 5:1. Oma Premium liiga esimesed väravad said kirja Kevor Palumets ja Foday Trawally ning debüüdi tegi vahetusest mängu sekkunud Kevin Metso.

Kui avapoolaeg Narva Kalev-Fama staadionil kulges Paide domineerimise ning püüdlustel muukida lahti Narva Transi kaitseliin, siis teisele poolajale minnes riietusruumis tehtud korrektuurid kandsid vilja.

Väravatesajule tegi otsad lahti 54. minutil Kevor Palumets, kelle võimsale kauglöögile jäi vastaste väravavaht võimetuks. 61. minutil oli Hindrek Ojamaa mees õigel ajal õiges kohas. Esmalt põrkas Andre Frolovi tsenderdusest pall Siim Lutsuni, sealt edasi Henri Anerile, kes omakorda lõi palli värava ette, millel Ojamaal vaevaks jalg ette panna ja väravasse toimetada.

Vaid viis minutit hiljem pani Narva võrgud sahisema Anier, toimetades Sinilaidi pika söödu väravasse. 74. minuti värava eeltöö tegijaks oli taaskord Sinilaid, kelle nurgalöögi Foday Trawally peaga väravaks vormistas.

Kuigi 81. minutil sai Narva Trans kätte auvärava, ei olnud Paide sõna veel öeldud. Kaks minutit enne kohtumise normaalaja lõppu pani 5:1 võiduväravale punkti Deabeas!

Peale lühikest koondisepausi ootab Paide linnameeskonda ees põhimõtteline vastasseis tabeliliidri FCI Levadiaga. Mäng Sportland Arenal toimub pühapäeval, 21. novembril kell 15.00.