T, 4.10.2022

Järva valla võimuliit alustab tööd iseenda kärpimisega

Tiit Reinberg
Järva valla võimuliit alustab tööd iseenda kärpimisega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Neljapäeva õhtul peetud Järva vallavolikogu istungil valiti volikogu esimeheks Rait Pihelgas (paremal) ning aseesimeesteks Jüri Ellram ja Rünno Lass.
Neljapäeva õhtul peetud Järva vallavolikogu istungil valiti volikogu esimeheks Rait Pihelgas (paremal) ning aseesimeesteks Jüri Ellram ja Rünno Lass. Foto: Dmitri Kotjuh

Neljapäeva õhtul toimus Järva vallavolikogu teise koosseisu esimene istung. Järva-Jaani kultuurimaja saalis ootas igat volinikku laual lilleõis ja päevakord, mis nägi ette, et esimese ülesandena tuleb uuel volikogul valida endale esimees ja seejärel kaks aseesimeest. Esimene istung lõpeb vallavalitsuse lahkumispalve esitamisega, et juba järgmisel istungil saaks volikogu hakata valima uut vallavanemat.

Järva valla valimiskomisjoni esimees Karin Tenisson-Alev andis volikogu istungil teada, et kaks volinikku on oma volitustest loobunud, mistõttu pääses volikokku Kuldar Tammiku asemel Tanel Teas ja Alari Teppani asemel Külvar Mand.

21 voliniku asemel asus esimeest valima 20 rahvaesindajat, sest vallavolinik Arlet Palmiste andis teada, et viibib välismaal ja ei saa seetõttu istungist osa võtta.

Märksõnad
Tagasi üles