Linnameeskonna noored said kaotuse

Paide linnameeskonns U21 meeskond rühib esiliigas kindlalt edasi.
Paide linnameeskonns U21 meeskond rühib esiliigas kindlalt edasi. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jalgpalli esiliiga kohtus Paide linnameeskond U21 eile õhtul koduväljakul JK Tallinna Kaleviga ja sai 0:4 kaotuse. Sellele vaatamata on esiliigas kolmas koht kindel.

Külalised haarasid kohtumise juhtohjad juba kolmandal minutil, teisel poolajal suurendati skoori veel kolme värava jagu.

Senipeetud kohtumiste järel on Paide linnameeskond U21 võistkond esiliiga turniiritabelis 51 punktiga kolmandal kohal. 29 mängust on kogutud 16 võitu, kolm viiki ja kümme kaotust. Liider on 72 punktiga Maardu linnameeskond ja teisel kohal 70 punktiga JK Tallinna Kalev.

Hooaja lõpuni jääb esiliigas veel üks ja Premiul liigas kolm kohtumist.

Nii mängib Paide linnameeskond pühapäeval võõrsil Tallinna FCI Levadia ja 28. novembril Tallinna FC Floraga. Hooaja lõpumänguks on 5. detsembril kl 13 Paide kunstmurustaadionil alguse saav kodumäng hetkel neljandal kohal oleva Nõmme Kaljuga. (JT)