E, 28.11.2022

Okkaid nopiti õppusele ka Järvamaalt

Urmas Glase
Okkaid nopiti õppusele ka Järvamaalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eelmisel nädalal Tapale lisaõppekogunemisele saabunud reservväelasi võttis vastu järvalaste mehitatud formeerimispunktis Koeru naiskodukaitsja Evi Truska (paremal).
Eelmisel nädalal Tapale lisaõppekogunemisele saabunud reservväelasi võttis vastu järvalaste mehitatud formeerimispunktis Koeru naiskodukaitsja Evi Truska (paremal). Foto: Marianne Loorents

Eelmisel kolmapäeval leidsid sajad reservväelased, erialalt pioneerid ja luurajad, telefonist sõnumi, et nad on kutsutud lisaõppekogunemisele «Okas» ja neil tuleb viivitamatult ilmuda kogunemispunkti.

Eelmisel kevadel ajateenistusest 27. pioneeripataljoni eritehnikajao ülemana reservi arvatud Jander Mändla kuulis õppekogunemise väljakuulutamisest oma jaokaaslaste käest 17. novembri hommikul kella kümne paiku. Siis kiikas ta kaitseväeteenistuse portaali, kust leidis ees ootava kogunemiskutse, ja alles seejärel tuli kinnitussõnum ka telefonile.

Koerus Järva PMs traktoristina töötav nooremseersant Mändla ütles, et teavitas ootamatust teenistusse kutsest tööandjat ja koduseid, läks koju asju pakkima ja kell 15 astus koos oma jao meestega Tartus üle kogunemispunkti läve. «Ega mingit suur elumuutust või ümberkorraldamist polnudki vaja teha,» lisas ta.

Märksõnad
Tagasi üles