Linnameeskond võttis vastu kaotuse

Paide linnameeskond kohtub pühapäeval Nõmme Kaljuga ja siis on kokkuvõttes kolmanda koha toonud hooaeg ka läbi. Foto: Dmitri Kotjuh

Tänavuse hooaja eelviimases mängus pidi Paide linnameeskond pühapäeva pärastlõunal Tallinna Floralt vastu võtma 0:3 kaotuse. Kolmandat tabelikohta ei kõiguta siiski enam keegi.

Avapoolajal, täpsemalt juba mängu teisel minutil oli vastaste poolelt tabav Konstantin Vassiljev, 37. mänguminutil lõi Ken Haljaste seisuks 2:0 ja teise poolaja alguses, 48. mänguminutil Hendrik Ojamaa 3:0.

Kuigi avapoolajal püüdsid linnameeskonna poolelt vahet vähendada nii Hindrek Ojamaa kui ka meeskonna kapten Andre Frolov, siis vastaste väravatele Paide meeskonnal seekord enam vasturohtu ei leidunud.