Paide korvpallimeeskond võttis magusa võidu

Paide Viking Window meestel oli taas põhjust endale aplodeerida, sest võit jäi koju. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eile õhtuses Saku korvpalli esiliiga kohtumises alistas Paide Viking Window meeskond Tartu Kalev/Estiko tasavägise kohtumise järel napi kolme punktiga.

Koduses E-Piima spordihallis aset leidnud kohtumine algas paidelaste mehise eduga, mis päädis veerandaja lõpuks kümnepunktilise edusesisuga 19:9.

Teisel veerandil said tartlased ka oma mängu käima ning teenisid Viking Windowst omakorda kolm punkti enam, kuid kodusaali peremeestest mööduda siiski veele ei õnnestunud. Poolajale mindi ikka veel Paide eduseisul 34:27.