K, 30.11.2022

Järvamaa mees asub juhtima kahe maakonna riigiasju

Järva Teataja
Järvamaa mees asub juhtima kahe maakonna riigiasju
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Järva maavalitsuse viimane maasekretär Rainer Eidemiller on viimased aastad töötanud rahandusministeeriumi regionaalhalduse büroo Järvamaa talituse kohalike omavalitsuste nõunikuna ja sügisest täitnud ka talituse juhi ülesandeid.
Järva maavalitsuse viimane maasekretär Rainer Eidemiller on viimased aastad töötanud rahandusministeeriumi regionaalhalduse büroo Järvamaa talituse kohalike omavalitsuste nõunikuna ja sügisest täitnud ka talituse juhi ülesandeid. Foto: Dmitri Kotjuh

Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonna senise 15 talituse asemel jätkub uuest aastast töö maakonnapõhiselt seitsmes piirkonnas, kusjuures Viljandi talitust (Viljandi ja Järva maakond) asub juhtima Rainer Eidemiller.

Talituste reorganiseerimine tulenes vajadusest muuta osakonna tegevus tõhusamaks ning tõsta pakutavate teenuste kvaliteeti.

Riigihalduse ministri Jaak Aabi sõnul on olemasoleva struktuuriga töötatud haldusreformijärgselt üle kolme aasta. „Talitusejuhid on tubli töö tulemusena taganud kõigi maavalitsustest üle tulnud ülesannete täitmise, samas on mõned tegemised jõudnud ka oma loogilise lõpuni,“ sõnas minister. „Oleme lõpetanud toimetamise maavalitsustest alles jäänud varadega ja arhiivide korrastamisega ning oluliselt on vähenenud juhtimise funktsioon.“

Märksõnad
Tagasi üles