T, 4.10.2022

Tammsaare rahvamatk ootab osalema

Järva Teataja
Tammsaare rahvamatk ootab osalema
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
A. H. Tammsaare rahvamatk
A. H. Tammsaare rahvamatk Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

29. jaanuaril toimub 42. A.H.Tammsaare-nimeline rahvamatk. Kella 9.30st on Järva-Madise Wallamaja juures avatud taluturg, kus kõik soovijad saavad endale head ja paremat osta.

 

Rahvamatk saab alguse kell 11 kirjaniku ausamba juurest ja lõppeb tema sünnikodus Tammsaare-Põhja talus. Rada kulgeb nii üle Kodru raba (4,5 km) kui ka mööda maanteed Järva-Madiselt Vargamäele (6 km). Vargamäel saab 3 euro eest osta kuuma suppi, teed ja saiakese. Asjaajamise kiirendamiseks palutakse toiduraha kaasa võtta sularahas ja täpse summana.

Matka eest osalustasu maksma ei pea. Matkarajale pääsemiseks palutakse kõigil end eelnevalt registreerida. Täpsem info on Järva valla ja kirjanduspidu.ee kodulehtedel.

Toitlustajate töö sujuvamaks korraldamiseks tuleb matkal osalejad registreerida hiljemalt 27. jaanuaril. Registreerunute vahel loositakse välja ka auhindu.

Usinamad matkasellid saavad matkata Albu rahvamajja. Nii sinna kui ka matka alguspunkti viivad bussid. Transport toimub vastavalt nõudlusele ja bussis tuleb kanda maski.

Albu rahvamajas toimub kell 12-23 Kirjanduslik oaas Eesti kirjanduse ja muusikaga. Alates kell 14 astuvad üles Jaagup Kreem, Tiit Kikas, Taavi Langi Juhan Viidingu luule ja laulude kavaga „Eluaeg olen tahtnud õue".

Registreeri end matkale!

Märksõnad
Tagasi üles