N, 19.05.2022

Lausjääs kõrvalteed ajavad prügiautod kraavi

Ainuüksi kolmapäeva jooksul vajus viis Ragn-Sells autot kraavi
Järva Teataja
Lausjääs kõrvalteed ajavad prügiautod kraavi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Prügivedu. Pilt on illustreeriv.
Prügivedu. Pilt on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks

Keskkonnaettevõte Ragn-Sells annab teada, et nii kõrvaltänavad kui väiksemad teed on hetkel lausjääs, mis võib mõjutada jäätmeveoteenuste plaanipärast osutamist.

Sellel nädalal on igal päeval tulnud teateid, et autod vajuvad väga halbade teeolude tõttu teelt välja või on libeduse tõttu kinni jäänud. "Ainuüksi kolmapäeva jooksul vajus viis Ragn-Sells autot kraavi. Õnneks keegi autojuhtidest viga ei saanud ja tehnika pääses suuremate vigastusteta, kuid on selge, et ohutuse tagamiseks oleme sunnitud mõnes kohas teenuseid edasi lükkama, kuniks teedel olukord paraneb," ütles Ragn-Sellsi kommunikatsioonijuht Rainer Pesti.

Paraku ei saa tuua välja konkreetseid piirkondi, kus teeolud on märgatavalt kehvemad, vaid ülilibedatest teelõikudest tuleb teateid kõikidest Eestimaa piirkondadest. Kui linnade peatänavad ja põhimaanteedel on olukord hea, siis kõrvaltänavatel ja hajaasustuste kõrvalteed on kiilasjääs. Positiivse erandina saab välja tuua Keila, kus nii peatänavad kui ka kõrvaltänavatel on tehtud libedustõrjet. Paraku ei puuduta ohtlikud teeolud ainult Ragn-Sellsi teenuseid, vaid ka näiteks päästeameti, kiirabi kui ka teiste teenindavate transportide tööd.

Märksõnad
Tagasi üles