Maadlejad pingutasid kodusaalis medalite nimel

Eile Türil Konesko spordihallis peetud Eesti täiskasvanute meistrivõistlutel maadluses Järvamaa sportlased küll kirkaimate medaliteni ei küündinud, kuid põnevat konkurentsi pakkusid nad igal juhul ning kolm pronksmedalit toodi matšidest auga välja.

Maadlusklubi Järvamaa Matimehed treener Mati Sadam ütles, et kõik seitse vabamaadluse ja üks naistemaadluse turniiril osalenud Järvamaa sportlast olid tublid ning tegid võimetekohased etteasted. "Tegelikult enamgi veel, sest tegemist oli täiskasvanute tiitlivõistlusega, kus järvalastest oli täiskasvanud osaleja vaid Alari Peets. Kõik ülejäänud on alles noorte klassis ning Kennet Künnarpuu juunioride klassi võistleja," selgitas ta.

Kõige lootustandvama etteaste tegigi just Künnarpuu, kes väljus eelringidest parimana alistades mõlemad matile tulnud vastased. Poolfinaalis kaotas ta hiljem hõbedale tulnud Anvar Sillale 3:5, kuid pronksimatšis alistas kindlalt 11:3 Tauri Pariku ja sai kaela kehakaalus kuni 97 kilogrammi pronksmedali.