E, 26.09.2022

Ringi rändav Kukemuru festival jõuab tänavu Esnasse

Urmas Glase
Ringi rändav Kukemuru festival jõuab tänavu Esnasse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Möödunud aasta augustis andis ansambel Elis & Öö Klubi ehk Kaido Kirikmäe ja Elis-Erika Maasi kontserdi Esna galeriis Kesk-Eesti ametnike välitööde lõpetamisel.
Möödunud aasta augustis andis ansambel Elis & Öö Klubi ehk Kaido Kirikmäe ja Elis-Erika Maasi kontserdi Esna galeriis Kesk-Eesti ametnike välitööde lõpetamisel. Foto: Urmas Glase

Suvel kümnendat korda korraldatav Kukemuru ambient-festival kolib jaanipäevaeelseks nädalavahetuseks Esnasse ja pileteid on võimalik juba veebist osta.

Festivali korraldaja Kaido Kirik­mäe selgitusel on välja kujunenud lausa niimoodi, et iga kahe aasta tagant vahetab festival asukohta. «Alustasime kümme aastat tagasi peaaegu Pärnumaa külje all, aga siiski Järvamaal ja sellest ajast peale oleme muudkui Esnale lähemale liikunud. Kasvõi ringitades, kui nüüd Väinjärve kohta silmas pidada,» lausus ta.

Kirikmäe märkis, et praeguse kohavalikuga kaasnevad nii kõikvõimalikud plussid kui ka miinused. «Esna on minu kui peakorraldaja kodust kiviviske kaugusel, mis teeb korralduse tunduvalt lihtsamaks. Väinjärve kasuks räägib suurepärase veekogu olemasolu,» ütles ta.

Märksõnad
Tagasi üles