Linnameeskond alistas viimases hooajaeelses mängus Narva

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Marko Saarm

Paide Linnameeskonna peatreener Karel Voolaid andis viimases hooajaeelses treeningmängus mänguaega 22 mehele, tulemuseks oli tänu Kristofer Pihti teise poolaja väravale 1:0 võit.

Paide sai mänguohjad kiiresti enda kontrolli alla ja 7. minutiks oldi teenitud juba kolm nurgalööki. Pika surve tulemusena lõi Kaimar Saag peaga napilt mööda. 13. minutil pääses vasakult läbi Siim Luts, kelle pealelöök tabas posti. Värava esisele tagasi põrkunud palli saatis Edgar Tur aga latti.

21. minutil oli Lutsul järgmine väravavõimalus, kuid jällegi jäi vastaste puurivaht palli teekonnale ette, paar minutit hiljem tulistas Deabeas üle. Narva jõudis esimest korda Paide kasti alles pooletunnise mängu järel, kuid Egor Zhuravljovil Mihkel Aksalu üle mängida ei õnnestunud. 34. minutil oli aktsioonis Andre Frolov, kelle madala tugeva löögi suutis Narva noor väravavaht Pavlov tõrjuda.

Suurele mängulisele ülekaalule vaatamata jäi skoor avapoolajal avamata – Luts jõudis enne seda saata karistuslöögi napilt mööda, Narva parima võimalusena jäi Nikita Mihhailovi pealelöök kastis nõrgaks. Teist poolaega alustas Paide sealt, kus pooleli jäi – vahetusmees Robi Saarma proovis kohe alustuseks oma löögijalga. Pall oli Saarma poolt väravas 55. minutil, kuid äärekohtunik fikseeris suluseisu.

67. minutil purjetas paremalt läbi Ebrima Singhateh, aga Kristofer Piht ei saanud värava ees kahjuks pallile pihta. 81. minutil tegi Piht aga luhtunud võimaluse kuhjaga tasa – sellele eelnes Transi poolne üsna ohtlik viga ja kollane kaart keskväljal, Kevin Metso andis mängu jätkudes suurepärase pika palli, Piht jooksis kaitsjad üle ja lõi kindlalt 1:0.

Paide Linnameeskond alustab Premium liiga hooaega teisipäeval 1. märtsil, mil sõidetakse külla Pärnu Vaprusele. Pühapäeval 6. märtsil on esimeses kodumängus algusega kell 17.15 vastaseks Nõmme Kalju. (JT)