Aasta parim sportlane püstitas tippmargi

Nii Marielle Kleemeier kui ka Olavi Allase tulid Eesti kergejõustiku-meistrivõistlustelt tagasi mitme medaliga. Foto: Marko Mumm/EKJL

Lasnamäe kergejõustikuhallis olid eelmisel nädalavahetusel Eesti talvised meistrivõistlused, kus edu saatis ka Järvamaalt pärit sportlasi. Avapäeval püstitati kaks sisemeistrivõistluste rekordit: Karl Erik Nazarov 60 meetri ja Paidest pärit Marielle Kleemeier 400 meetri jooksus.

Kleemeier tuli 400 meetri jooksus Eesti meistriks uue isikliku rekordi ja sisehooaja tippmargiga 53,33.

Marielle Kleemeier ütles ETV spordisaates, et ta tuli jahtima aega alla 53 sekundi, kuid selle tulemuse üle nuriseda ei saa. «Ma naudin alati võistlemist ja olen valmis jooksma. Ma ei oska öelda, mille taha loodetud tulemus jäi,» lausus ta.