T, 7.02.2023

Koolid panid end proovile võrkpallis

Anne Põder
, ajakirjanik
Koolid panid end proovile võrkpallis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Türi põhikooli esimese võistkonna tüdrukud jäid seekord veel napilt Paide Hammerbecki põhikooli eakaaslastele alla. See annab aga indu rohkem treenida ning järgmisel korral edu enda kasuks pöörata.
Türi põhikooli esimese võistkonna tüdrukud jäid seekord veel napilt Paide Hammerbecki põhikooli eakaaslastele alla. See annab aga indu rohkem treenida ning järgmisel korral edu enda kasuks pöörata. Foto: Anne Põder

Eile Väätsa spordihoones toimunud Järvamaa koolide 4. - 6. klasside võrkpalli miniliigas leidis kinnitust tõsiasi, et võrkpall on vägagi tehniline ala ning seda on eelneva treeninguta raske mängida. Seda hinnatavam oli laste pingutus mängu ikkagi proovida ning endast parim anda.

Järvamaa spordiliidu koolispordi projektijuht Piret Reinfeld märkis, et võiskondades andsidki tooni need, kes alaga trennis kokku puutunud. "Kui neid juhtus ühes koolis selles vanuseastmes suisa mitu tükki võistkonda, olid suured eeldused edukaks mänguks juba loodud," sõnas ta.

Poiste võistkondi kogunes mängima kuus ja tüdrukuid viis. Reinfeldi tähelepanekut mööda pole nii suurt osalust Järvamaa miniliigas ammu olnud. "Iga mänguga hakkas pall paremini õhus püsima ja suurt mängulusti oli kõigil osalejatel," märkis ta.

Märksõnad
Tagasi üles