Paide Linnameeskond punktilisa ei teeninud

Paide linnameeskond - FC Kuressaare 1-2.
Paide linnameeskond - FC Kuressaare 1-2. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Tänases Premium liiga kohtumises Paide Linnameeskonna ja FC Kuresaaare vahel jäid peale väljakuperemehed lahe taga, kes suutsid juba esimese poolaja alguses kaks väravat lüüa ja edu mängu lõpuni hoida. Paide suutis küll Kuressaare väravate vahel auvärava vormistada, kuid rohlkem võimalusi realiseerida ei suudetud.

Mängu 11. minutil lõi Kuressaare mängija Sten Reinkort avavärava. Kaks minutit hiljem lõi viigivärava Linnameeskonna poolelt Kristofer Piht. Siis aga tuli Paide mängijailt Abdul Razak Yusifilt eksimus, mille eest neid karistati penaltiga, mille realiseeris Kuressaare esimese värava autor Sten Reinkort.

Paidelased püüdsid küll iga hinna eest seisu viigistada, kuid Kuressaare kaitseliin püsis kindlalt ega lasknud mängu seisu muuta. Lõpuvile kõlades tuli Paide Linnameeskonnal alla neelata mõru pill 1:2 kaotus.