Linnameeskonna noored lõid võiduväravad seitsme minutiga

Paide Linnameeskond U21 võttis juba viienda järjestikuse võidu esiliigas.
Paide Linnameeskond U21 võttis juba viienda järjestikuse võidu esiliigas. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Paide linnameeskonna U21 võistkonna noormängijad näitasid tänases esiliiga kohtumises äärmist enesekindlust otsustades mängu saatuse enesele teadmata juba avaminutitel.

Linnameeskonna noorte vastaseks oli FC Elva ning mäng toimus nende koduväljakul. Seda suurem oli väljakuperemeeste üllatus kui juba kohtumise teisel minutil Ebrima Singhateh nede väravvaõrku sahistas.

Nagu sellest olnuks veel vähe, seitsmendal minutil lõi Siim Aer paidelaste eduseisuks juba 2:0.

Edasi sai Paide mängida pingevabalt ning keskenduda heale kaitsetööle ning Elva pingutas, et mänguseisu mingilgi moel muuta. Eesmärgini jõudsid elvalased alles kohtumise lõpu eel 86. minutil kui Veiko Kütt lõi värava tagasi. Aga enamask enam jõud ja jaega Elval siiski ei jagunud ning Elvast koju sõitsid Paide linnameeskonna mängijad ikkagi 2:1 võiduga.

See oli neile juba viies järjestikune võit.

Nüüd on neil turniiritabelis kirjas seitse võitu ja kaks kaotust ning tabelis troonitakse  21 punktiga kindlalt esikohal.

Järgmine kohtumine ootab võistkonda ees 28. aprillil Ida Virumaa FC Alliancega võõrsil.