T, 7.02.2023

Paide tehisjärve ääres löödi kopp maasse

Tiit Reinberg
Paide tehisjärve ääres löödi kopp maasse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mõni päev tagasi algasid Paide tehisjärve ääres ehitustööd, millega viiakse ellu mullune Paide linna kaasava eelarve konkursi võitnud kavand.
Mõni päev tagasi algasid Paide tehisjärve ääres ehitustööd, millega viiakse ellu mullune Paide linna kaasava eelarve konkursi võitnud kavand. Foto: Kristo Kivisoo

Teisipäeval algasid Paide tehisjärve äärsetel liivaväljakutel ehitustööd, millega viiakse ellu mullune Paide linna kaasava eelarve konkursi võitnud kavand.

Kavandi autor ja üks tööde juhendajaid Kert Kaasik ütles, et kõige mahukam on plaanis olevatest töödest ühe võrkpalliväljaku kuivendus ja pehme liivaga täitmine. «Kaevame platsilt vana liiva ja savikihi välja, katame geotekstiiliga, siis paneme killu ja taas geotekstiili ning seejärel pehme rannaliiva,» loetles ta väljaku tarvis tehtavaid töid. Selliselt on edaspidi heatasemelised rannavõrkpalliväljakud tehisjärve ääres tagatud. «Varem vastas nõuetele vaid üks väljak, nüüd sellest suvest siis kaks,» sõnas ta.

Tehisjärve ääres on kolmaski võrkpalliväljak, kuid selle nüüdisajastamiseks paraku kaasava eelarve summast ehk 25 000 eurost raha ei jätkunud.

Märksõnad
Tagasi üles