Järvalaste võiduvõimalus jäi viimasesse kurvi

Peugeot 208 Rally 4ga Rapla rallil kihutanud Karl-Markus Sei ja Martin Leotoots jäid saadud kogemustega rahule. Foto: Raido Türner

Eesti autoralli-meistrivõistluste teine etapp sõideti möödunud reedel ja laupäeval Raplamaa teedel. Mõõduvõtust võttis osa ka järvalasi.

Võistlejatel tuli kahe päeva jooksul läbida 12 kiiruskatset, millest kuus kordusid. Raja pikkuseks oli plaanitud 463,06 kilomeetrit, millest lisakatsed moodustasid 102,98 kilomeetrit, kusjuures ligi 24 protsenti võistlustrassist sõideti asfaltkattega teedel.

Avapäeva järel olid Järvamaa ekipaažidest kõrgeimal, üldarvestuses kuuendal kohal Roland Murakas ja Kalle Adler. Nii jäi see ralli lõpuni. Murakas ja Adler said üldarvestuses viienda ja omas, EMV1 masinaklassis esikoha.