Paide Linnameeskonna kodumäng kostitas presidenti rohkete väravatega

Täna Paide linnastaadionil peetud Paide Linnameeskonna ja JK Narva Transi Premium liiga 14. vooru kohtumist austas oma külaskäiguga Järvamaa visiidil viibiv Eesti president Alar Karis. Tema rõõmuks löödi juba avapoolajal kolm väravat, neist kaks Paide ja üks Narva poolt.

Sellise seisuga aga esimene kodusel päris murul peetud Paide Linnameeskonna mäng ei lõppenud. Teisel poolajal vajutati narvalaste väravasse veel kaks palli ning Narva vastas ühe tabamusega. Nii sai kodupublik lõpuks plaksutada Paide Linnameeskonna 4:2 võidu üle.

Paide väravalööjateks olid Robi Saarma, kes realiseeris Ebrima Singhatehi teenitud penalti ning lõi seejärel üsna pea ka ise ühe värava. Teisel poolajal määrati Singhatehi mahatõmbamise eest veel üks penalti ja selle lõi gambialane ise sisse. Vahetusest sekkunud Bubacarr Tambedou vormistas Singhatehi eeltöö järel neljanda värava.