P, 5.02.2023

Paide ralli tuleb veelgi suurema ja võimsamana

Anne Põder
, ajakirjanik
Paide ralli tuleb veelgi suurema ja võimsamana
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Korraldajad tahavad Paide ralli starti tuua nii palju maakonna rallisportlasi kui võimalik. Roland Murakas pole kindel, kas see tema hooaja plaanidesse mahub, kuid võimalusel on ta igal juhul stardis.
Korraldajad tahavad Paide ralli starti tuua nii palju maakonna rallisportlasi kui võimalik. Roland Murakas pole kindel, kas see tema hooaja plaanidesse mahub, kuid võimalusel on ta igal juhul stardis. Foto: Maanus Maasing/Saarte Hääl

Eelmisel nädalal tutvustasid rallientusiastid Alari Lunts ja Gert Kull tõsimeelset kavatsust korraldada Paide linna ja Järva valla teedel 16. ja 17. septembril üle pikkade aastate jälle Paide rallit.

Alari Lunts ütles, et ettevõtmise eestvedaja on Järvamaa ralliharrastajaid koondav klubi BTR Racing Team. «Meie rallikorralduse kogemused pärinevad Pandivere rahvarallilt, mis on 130 osavõtjaga saanud üheks menukaimaks rallispordiürituseks harrastajate seas,» lausus ta.

Korraldajate eesmärk on taastada Paide rallide tava oma tuntud headuses ning tuua Paide linna ja Järva valla teedele Eesti kiireimad masinad. Paide rallit pole peetud 2008. aastast saati. Tänavu möödub esimesest rallist 40 aastat ja just sellise märgilise sündmuse puhul tulekski Lunsti ütlust mööda üks Eesti kunagisi menukamaid rallisid ellu äratada.

Märksõnad
Tagasi üles