P, 25.09.2022

Sideväelased lõpetasid nooremallohvitseride kursust

Urmas Glase
Sideväelased lõpetasid nooremallohvitseride kursust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Margo Hain sai Paide Vallimäel nooremseerasandi paelte pealesaamise puhul pataljoniülemalt käepigistuse, kaasvõitlejatelt sündinud juhi tiitli ja pruudilt kuuma suudluse.
Margo Hain sai Paide Vallimäel nooremseerasandi paelte pealesaamise puhul pataljoniülemalt käepigistuse, kaasvõitlejatelt sündinud juhi tiitli ja pruudilt kuuma suudluse. Foto: Urmas Glase

Eile tähistas küberväejuhatuse staabi- ja sidepataljon Paide Vallimäel väeosa lipu 92. aastapäeva koos nooremallohvitseride kursuse lõpetamisega.

Aastapäeva puhul peeti Paide Vallimäel teist aastat järjest pidulik rivistus ning sõdurite lähedased said tutvuda staabi- ja sidepataljoni varustuse ja sidetehnikaga.

Staabi- ja sidepataljoni ülem kolonelleitnant Taavi Otsalainen ütles, et nooremallohvitseride kursuse lõpetamine on sõdurile järjekordse verstaposti saavutamine teenistuses, pärast mida on nad valmis vastu minema veelgi suurematele katsumustele. «Järvalased on meile väga olulised, sest annetasid väeosale lipu, ja õppustel on Järvamaa alati meiega pataljoni vapil kaasas,» pöördus Otsalainen kohalike poole.

Märksõnad
Tagasi üles