E, 3.10.2022

Häid teadmisi näidanud õpilased käisid vastuvõtul

Järva Teataja
Häid teadmisi näidanud õpilased käisid vastuvõtul
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Maakonna kuuendate-seitsmendate klasside bioloogiaolümpiaadil esikoha võitnud Väätsa põhikooli õpilane Bibi Loore Pilipenko võtab tunnistuse ja käepigistuse vastu omavalitsusliidu esimehelt Toomas Tammikult.
Maakonna kuuendate-seitsmendate klasside bioloogiaolümpiaadil esikoha võitnud Väätsa põhikooli õpilane Bibi Loore Pilipenko võtab tunnistuse ja käepigistuse vastu omavalitsusliidu esimehelt Toomas Tammikult. Foto: Kristo Kivisoo

Eelmisel neljapäeval oli Paide muusika- ja teatrimajas Järvamaa omavalitsuste liidu juhatuse esimehe Toomas Tammiku vastuvõtt olümpiaadivõitjatele ja nende juhendajatele.

Kutse sai 35 õpilast ja 33 juhendajat 12 koolist. Tänuürituse kutse läks neile õpilastele, kes olid kogunud piirkondlikul olümpiaadil vähemalt pool maksimumpunktidest. Tänukirja väärisid ka olümpiaadide lõppvoorus I–V kohale tulnud.

Järvamaa omavalitsuste liidu juhatuse esimees Toomas Tammik pani tervituskõnes õpilastele südamele, et suurepärased aineteadmised pole tunnustus ainult koolidele ja juhendajatele, vaid laiemalt võib selliste õpilaste oskuste ja teadmiste üle uhkust tunda kogu maakond.

Märksõnad
Tagasi üles