Paide motosportlane võttis kauaoodatud etapivõidu

Selyn Kazakova
Selyn Kazakova Foto: Dmitri Kotjuh

Esimese koha sai Paide motosportlane Selyn Kazakova klassis Supersport 300 Porsche Ringil toimunud motoringraja Eesti meistrivõistluste teisel etapil, kirjutab msport.ee.

Klassis Supersport 300 võitis Selyn Kazakova (Yamaha, Vihur Motosport) kvalifikatsiooni ning sai ka väga hea stardi ja suutis esikohta hoida kuni finišini. Üliõnnelik tütarlaps suutis selles klassis esimest korda jääda peale oma suurimale konkurendile, Hugo-Brent Freimannile (Yamaha, Vihur Motosport), kes jäi samas stardis rajal olnud Superstock 600 sõitja 5taha toppama ega suutnudki kaotatud vahemaad võidusõidus tagasi teha.

Kazakova sai eriauhinna Pere Optikalt ja samas klassis tasavägise heitluse Jan-Jüri Lehtmetsaga osavate manöövritega finišisirgel võitnud ning kolmanda koha saanud Silvester Sarapik (Yamaha, Vihur Motosport) Terminal Oililt.