Linnameeskond kogus turniiritabelisse punkte juurde

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Marko Saarm

Eile õhtul kohtus Paide linnameeskond võõrsil Tallinna JK Legioniga ja võttis vaatamata avapoolaja allajäämisele lõpuks 2:1 võidu.

Avapoolajal lisaminuteil viis Legioni 1:0 ette Markus Vaherna, aga teisel poolajal, täpsemalt 66. mänguminutil viigistas seisu Siim Luts ja kaheksa minutit hiljem lõi Robi Saarma linnameeskonna võiduvärava.

Premium liiga turniiritabelis on Paide linnameeeskonnal 18st mängust nüüd kirjas kümme võitu, kaks viiki ja kuus kaotust, mis annavad kokku 32 punkti ja kümne meeskonna seas Tallinna FC Flora, Tallinna FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC järel neljanda koha.

Laupäeva õhtul kl 17 kohtub linnameeskond seitsmendal kohal oleva Narva JK Transiga. (JT)

ESILIIGA

Täna kohtuvad Eestimaa südames kohalik Paide linnameeskond U21 ning FC Elva.

Elva kaitsjatel ei tõota tulla kerge õhtu, sest Paide U21 ridades pallivad esiliiga väravaküttide edetabeli esimene, Bubacarr Tambedou ning kolmas, Ebrima Singateh. Paide on esiliiga turniiritabeli liider 36 punktiga, FC Elva hoiab tabelis 22 punktiga kuuendat kohta. Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitsid Paide noored 2:1.

Mäng algab kell 19 Paide linnastaadionil.