E, 3.10.2022

Maaeluminister tänas parimaid Järvamaa kutsehariduskeskuse koolilõpetajaid

Järva Teataja
Maaeluminister tänas parimaid Järvamaa kutsehariduskeskuse koolilõpetajaid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Maaeluministeerium

Maaeluminister Urmas Kruuse tunnustas neljapäeval toimunud pidulikul vastuvõtul maamajanduse ja merendusega seotud kutse- ja kõrgharidusõppe parimaid lõpetajaid. Tänuüritus parimatele lõpetajatele toimus 24. korda.

Maaeluministeeriumi suures saalis tunnustati lõpetajaid Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Luua Metsanduskoolist, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Räpina Aianduskoolist, Eesti Maaülikoolist, Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tartu Ülikoolist.

Järvamaa Kutsehariduskeskusest pälvisid ministri tänukirja Kristel Madisson ja Tanel Lillemäe.

„Teie viite edasi Eesti maa- ja mereelu arengut. Head tulemused laovad tugeva vundamendi, millele ehitada tulevik. Eesti vajab noori ja teotahtelisi inimesi,“ ütles maaeluminister Urmas Kruuse oma tänukõne alguses.

„Teadlikud ja targad valikud põllumajanduses on väga olulised, sest iga väiksemgi eksimus võib anda tunda tootmistulemustes. Teadmised on heas mõttes justkui relv, millega võidelda, et tagada rikkalikud saagid ja kestlik tootmine. Teie aitate katta tulevikus meie inimeste toidulaua ning tagada toiduga kindlustatuse, arvestades seejuures hea keskkonnaseisundi, kestva mullaressursi ning elurikkusega,“ jätkas minister.

Lõpetuseks tänas minister kõiki lõpetajaid ja nende juhendajaid, lisaks soovis kõigile jätkuvat õppimistahet ja edu kõrgete sihtide seadmisel.

Oma tänu ja motivatsioonisõnad andis parimatele lõpetajatele edasi ka Eesti Taimekasvatuse instituudi direktor Andre Veskioja.

Märksõnad
Tagasi üles