Linnameeskond sai võidu ja viigi

Karikavõistlustel ja euromängu avakohtumisel võidukas olnud Paide linnameeskond peab sel nädalal kaks kohtumist – neljapäeval euromängu korduskohtumise ja pühapäeval Premiumi liiga mängu. Foto: Mihkel Maripuu/Postimees

Jalgpalli Premiumi liigas nädal enne euromängu kaks kohtumist pidanud Paide linnameeskond sai võidu ja viigi ehk kasvatas oma punktisummat nelja silma võrra. Tabelikohta see ei muutnud.

Esmalt läks linnameeskond kolmapäeval võõrsil vastamisi Tallinna JK Legioniga ja sai 2 : 1 võidu. Seda vaatamata avapoolaja allajäämisele.

Avapoolaja lisaminuteil viis Legioni 1 : 0 ette Markus Vaherna, aga teisel poolajal, täpsemalt 66. mänguminutil, viigistas seisu Siim Luts ja kaheksa minutit hiljem lõi Robi Saarma linnameeskonna võiduvärava.