Järvamaa sportlased noppisid ohtralt medaleid

Rauno Uusleer
, suvereporter
Kolmandat korda kolmikhüppe võistlusel osalenud Lishanna Ilves tuli ka sellel alal Eesti meistriks. Foto: Marko Mumm/ekjl.ee

10. ja 11. juulil jagati Rakveres U18, U20 ja U23 vanuseklasside Eesti meistrivõistluste medaleid kergejõustikus. Türi spordikooli õpilased võitsid neli medalit.

U18 vanuseklassi saja meetri jooksus sai kulla kaela Andreas Kase, kes lõpetas ajaga 10,95 sekundit. See aeg oli noormehele oluline, kuna täitis U18 Euroopa meistrivõistluste normatiivi. Samuti polnud ta varem alla 11 sekundi jooksnud. Sama vanuseklassi kõrgushüppes sai pronksmedali Nele Krebsbach, kes ületas kõrguse 1.64 meetrit. U23 klassis saavutas meistritiitli Markus Anvelt, kes ületas kõrgushüppes kahe meetri piiri. Sama vanusegrupi kettaheites sai pronksmedali Kai-Melli Kapten tulemusega 36,31 meetrit.

Markus Anvelt on uus U23 Eesti meister, kuna ületas kõrgushüppes kahe meetri piiri. Foto: Marko Mumm/ekjl.ee