K, 7.12.2022

Laupäeval üritavad naised Paide Vallimäel mehe ära osta

Järva Teataja
Laupäeval üritavad naised Paide Vallimäel mehe ära osta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lavastaja Andrus Vaarik trupiga.
Lavastaja Andrus Vaarik trupiga. Foto: Erakogu

Kui palju maksab üks mees? Sellele küsimusele on viimane võimalus vastus saada vaid laupäeval 30. juulil, kell 19, kui seada sammud Paide Vallimäele. Naeratuse teatrihuviliste näole toovad Juss Haasma, Marika Korolev ja Karmel Naudre suvetuuri viimase etendusega “Kui palju maksab mees?”.

Vaatajate ette koorub lahti lõbus, aga ka põnev lugu sellest, kuidas mees seisab valiku ees: kumba naist eelistada, kui mõlemad kallid on? Kuid siis teeb üks neist pakkumise, mis paistab algul skandaalne, aga millest on raske ära öelda. Ja lahenduse saab ka küsimus, kui palju siis maksab üks mees. Aga kas naine saab teda üldse endale osta ja mida mees ise sellest kõigest arvab? Kuidas ta sellest olukorrast välja vingerdab, seda näete juba etendusel. Kes viimasena naerab, naerab paremini, aga kõige viimasena naerab muidugi publik. Suvetuuri senised etendused on läinud menukalt ja pole mingi ime, et „Kui palju maksab mees?“ on tõusnud Piletilevi müügitabeli tippu.

Kel piletit veel ei ole, saab selle soetada endale siit: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/komoodia/komoodiateatri-etendus-kui-palju-maksab-mees-78658/?shop_provider=top

Märksõnad
Tagasi üles