N, 8.12.2022

Nad tegid seda taas!

Rauno Uusleer
, suvereporter
Nad tegid seda taas!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide linnameeskond on kahest konverentsiliiga eelvoorust edasi pääsenud tänu resultatiivselt löödud penaltitele ja kahele imelisele Mihkel Aksalu (punases) tehtud tõrjele.
Paide linnameeskond on kahest konverentsiliiga eelvoorust edasi pääsenud tänu resultatiivselt löödud penaltitele ja kahele imelisele Mihkel Aksalu (punases) tehtud tõrjele. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linnameeskond tegi seda taas. Üleeile õhtul Pärnu rannastaadionil võitsid nad Ararat-Armenia vastu teise eelringi teise kohtumise ning liiguvad nüüd edasi klubi ajaloo kõige edukama eurohooaja tuules.

Mäng oli täis emotsioone ja häid võimalusi mõlemale võistkonnale. Esimest poolaega kontrollisid täielikult külalised. Paide oli enamiku aja kaitses, vaid korra tekkis väga hea olukord, kuid Kaimar Saagil ei õnnestunud tsenderdatud pallile viielt meetrilt jalga vastu saada ja seega väravat ei tulnud. Teine poolaeg oli juba oluliselt võrdsem. Mäng liikus ühelt väljakupoolelt teisele. Väravani kumbki võistkond aga ka sel poolajal ei jõudnud, seega jäi seisuks 0 : 0 ja liiguti lisaajale.

Märksõnad
Tagasi üles