N, 29.09.2022

Noored rannavõrkpallurid selgitasid Paides lõpliku paremuse

Anne Põder
, ajakirjanik
Noored rannavõrkpallurid selgitasid Paides lõpliku paremuse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide etapivõidu võtsid U14 vanuseklassis Anton Aavik ja Andri Koitla (keskel). Tänavusel hooajal neljandat korda poodiumile jõudnud Arto Lepamets ja Kaspar Vares (vasakul) tulid teiseks ning järvalased Steven Marti Lillipuu ja Ruuben Reinaste kolmandaks (paremal).
Paide etapivõidu võtsid U14 vanuseklassis Anton Aavik ja Andri Koitla (keskel). Tänavusel hooajal neljandat korda poodiumile jõudnud Arto Lepamets ja Kaspar Vares (vasakul) tulid teiseks ning järvalased Steven Marti Lillipuu ja Ruuben Reinaste kolmandaks (paremal). Foto: Nele Mangman

Reedest pühapäevani vältasid Paide keskväljakul ja rannaspordikeskuse liivaväljakutel Swedbanki karikavõistlused noorte rannavõrkpallis. Noored astusid võistlussarjas liivale viimast ehk viiendat korda ning seega olid enne mänge veel kõik kaardid lahti.

Võistluseid korraldada aidanud Paide võrkpalliklubi treener Piret Reinfeld ütles, et kõige arvukamalt osalejaid oli U16 vanuseklassis, kus kohale tuli kümme noormeeste ja 19 neidude paari. «Omajagu võistlejaid oli ka U18 ja U14 klassides ja nagu noortel ikka, siis kõige vähem võistlejaid tuli U20 vanuseklassi,» selgitas ta.

Märksõnad
Tagasi üles