T, 31.01.2023

Riiete kogumiskonteinerite hulk maakonnas sai täiendust

Urmas Glase
Riiete kogumiskonteinerite hulk maakonnas sai täiendust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Taolised riidekonteinerid asuvad juba ka Tartus. Tunamullu aprillis tehtud pilt näitab, et konteinerite täituvus on nii tihe, et vahel ei mahu asjad sinna sisse ka ära.
Taolised riidekonteinerid asuvad juba ka Tartus. Tunamullu aprillis tehtud pilt näitab, et konteinerite täituvus on nii tihe, et vahel ei mahu asjad sinna sisse ka ära. Foto: Margus Ansu

Väätsa prügila on paari viimase aastaga paigutanud kõikidesse maakonna omavalitsustesse kasutatud riiete kogumiskonteinerid. Värskeimad neist lisandusid äsja Roosna-Alliku haldushoone ette, Paidesse Maksimarketi juurde ning Jõe ja Parkali tänava ristmikule.

Anni Alev Roosna-Allikult rõõmustas konteineri kodukohta paigutamise üle. «Varasemalt pidi asjad ikkagi vedama kas Paidesse või Järva-Jaani. Selleks tuli kodus suurem kogus nurka kokku koguda ja planeerida, et asjad viidud saaks. Just üleeile sorteerisin laste riideid ja sain jälle kotitäie toanurka. Siis meenus, et nüüd on konteiner ju saja meetri kaugusel ja saingi tuppa kohe ruumi juurde,» kiitis Alev.

Väätsa prügila juhatuse liige Kulno Klein ütles, et ettevõte on Järvamaale üles pannud üle kümne riiete kogumise konteineri, igasse omavalitsusse neli-viis. «Järvamaa on üks väheseid maakondi, kus territoorium on konteineritega nii hästi kaetud,» teadis ta öelda.

Märksõnad
Tagasi üles