Linnameeskond lähenes kolmandale kohale

Kuido Saarpuu
Premium liigas on Paide linnameeskonnal endiselt võimalus tõusta esikolmikusse.
Premium liigas on Paide linnameeskonnal endiselt võimalus tõusta esikolmikusse. Foto: Dmitri Kotjuh

Jalgpalli Premium liigas on nüüd kolmanda koha pärast tekkinud olukord, kus kaht meeskonda lahutab ainult kaks punkti.

Linnameeskonna lähikonkurent Nõmme Kalju sai viimases mänguvoorus viiendal kohal olevalt FC Kuressaarelt 0:0 viigi, aga Paide tabeli viimaselt Pärnu Vapruselt 2:1 võidu, nii et Kalju teenis juurde punkti ja Paide kolm punkti. Olgu öeldud, et neljandal kohal olev Paide linnameeskond on pidanud ka ühe mängu vähem (27) kui Nõmme Kalju (28).

Viimases mängus Pärnu Vaprusega asus Paide linnameeskond Kaimar Saagi väravatest 2:0 juhtima juba avapoolajal. Pärnu auvärava lõi teisel poolajal mängu 65. minutil Ronaldi Tiismaa.