Orienteerujad panid end proovile teatejooksus

Järva Teataja

Pühapäeval toimusid Lääne-Virumaal Rihulas Eesti meistrivõistlused noorte ja veteranide teateorienteerumisjooksus.

JOKA klubist võistles viis kolmeliikmelist meeste võistkonda ja neli naiskonda. Tehnilises metsas juhtus teatevõistluse tuhinas palju vigu ja ajavahed olid kohati üllatuslikult suured. JOKA mitut võistkonda tabas ebaõnn ka tühistamiste tõttu. Tuli olla ülimalt tähelepanelik, et konkurente silmas pidades ja hoogu üles võttes mitte võtta vale punkti.

JOKA ainus medalikoht võideti N35-40 klassis. Hõbemedalid said kaela Helle Hallik, Mariliis Aren ja Karin Pai.

JOKA samavanuste meestetiim jäi paari minuti kaugusele pronksist. Kaarel Kallas lõpetas avavahetuse esimeste seas, Tiit Poopuu suutis tulla teisena. Kolmandas vahetuses andis Urmo Liblik endast parima ja lõpetas väga tugevate M35-40 klassi lõpuvahetuse tegijate seas neljandana.

N14-16 klassis saavutas JOKA I võistkond neljanda koha. Seal jooksid Kaisa Kallas, Anna Mia Atonen ja Anett Liisa Parts. Kolmas koht jäi kuue minuti kaugusele.

N55-60 klassi võistkond - Siiri Poopuu, Pilvi-Heli Vettik ja Rita Ojala - kaotas pronksisaajatele kaks minutit, tasuks viies koht.