E, 3.10.2022

Linnajuhid jäid ametisse, kuid murepilved pea kohalt ei kadunud

Tiit Reinberg
Linnajuhid jäid ametisse, kuid murepilved pea kohalt ei kadunud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Enne kui linnavolinikud said neljapäevasel istungil umbusaldusavalduste kallale asuda, astus kõnepulti linnavolinik Alo Aasma ja ütles, et Paide linna raha­seis on sedavõrd halb, et kulusid tuleb veel miljoni euro jagu kärpida.
Enne kui linnavolinikud said neljapäevasel istungil umbusaldusavalduste kallale asuda, astus kõnepulti linnavolinik Alo Aasma ja ütles, et Paide linna raha­seis on sedavõrd halb, et kulusid tuleb veel miljoni euro jagu kärpida. Foto: Kristo Kivisoo

Enne suvepuhkusele minekut avaldasid opositsiooni liikmed Paide linnavolikogu esimehele Tarmo Aldile ja abilinnapea Piret Moorale umbusaldust. Volikogu neljapäeval olnud istungil asusidki linnavolinikud hääletama, kas need kaks ametnikku kohalt maha võtta või võivad nad linna juhtimist jätkata.

Aldi ja Moora umbusaldamine kestis üle kahe tunni, mille järel võisid nad kergendatult hingata, sest vajalikke hääli opositsioon kokku ei saanud.

Neljapäevasel istungil oli 23 linnavolinikust kohal 21. Kõik kümme opositsiooni liiget ja 13st koalitsiooni liikmest oli kohal 11 liiget.

Märksõnad
Tagasi üles