E, 6.02.2023

Kodused rallirajad ja kaasaelajad tegid kohalike sõitjate südame soojaks

Anne Põder
, ajakirjanik
Kodused rallirajad ja kaasaelajad tegid kohalike sõitjate südame soojaks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Järvamaa seekordset parimat rallipaari Romet Jürgensoni ja Siim Oja tervitasid raja ääres nende sõbrad, kes tõeliste fännidena ülakeha paljaks koorisid ja särke lehvitades kaasa elasid.
Järvamaa seekordset parimat rallipaari Romet Jürgensoni ja Siim Oja tervitasid raja ääres nende sõbrad, kes tõeliste fännidena ülakeha paljaks koorisid ja särke lehvitades kaasa elasid. Foto: Raido Türner

Eelmise reede õhtul Paide rallil startinud 63 ekipaažist 44 jõudis laupäeva õhtuks poodiumile. Katkestamisi oli küll masinate tehnilise rikke ja rajalt väljasõitude tõttu, kuid midagi sellist, mis oleks traagilisi tagajärgi toonud või ralli seisma pannud, ei juhtunud.

Järvamaa rallipaare oli kodusel võistlusel kaheksa, neist viis jõudis ka üle finišijoone.Kõige parema tulemuse tegid Romet Jürgenson ja Siim Oja, kes lõpetasid üldarvestuse seitsmendana ja olid kindlad võitjad masinaklassis EMV7.

Romet Jürgenson ütles, et jäi igati rahule. «Me ei läinud sõitma just kõige kindlama enesetundega, sest ralli eel kimbutanud tehnilised mured panid meid olukorda, kus trenni teha eriti ei saanud,» selgitas ta. «Seega läksime rajale külmalt peale. Õnneks oli eelnevatest rallidest väike tunnetus sees ja kõige hullem polnudki.»

Märksõnad
Tagasi üles