L, 26.11.2022

Ettevõtlusnädal tuleb taas: Tandem ettevõtluses

Järva Teataja
Ettevõtlusnädal tuleb taas: Tandem ettevõtluses
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kristel Kruustük.
Kristel Kruustük. Foto: Testlio

Traditsiooniline Ettevõtlusnädal toimub sel aastal 3.-7. oktoobril ja kulmineerub 4. oktoobril tasuta online konverentsiga. Üle-eestilise Ettevõtlusnädala kandev teema on „Tandem ettevõtluses“.

„Kui eelmisel aastal panime rõhku kohanemisoskustele kriisides, siis seekord tahame esile tuua selle, et kõike ei pea jõudma üksi ning õigete tandemkaaslaste leidmine on äris sama tähtis kui elus, “ sõnas Maakondlike Arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul. „Olukorras, kus ettevõtjaid tabavad mitmed järjestikused raskused, on toetuse otsimine oluline, mitte ainult finantsiliselt, vaid ka emotsionaalselt – jagatud mure on poole kergem kanda,“ lisas Huul.

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlussündmus, mis toimub tänavu juba 17. korda ja kõigis 15 maakonnas. Osalema on oodatud nii täiskasvanud, keda ettevõtjana tegutsemise teel julgustada, kui ka noored, et nad oma tulevikusihtide seadmisel kaaluksid unistuste saavutamist ettevõtjana. Igal aastal osalevad sündmustel nii hiljuti alustanud kui ka juba kogenud ettevõtjad, kuna erinevate koolituste, infopäevade, arutelude jm põnevate sündmuste valik on lai. Suurem osa neist on osalejatele tasuta, ent osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Sündmused toimuvad nii füüsiliselt maakonnalinnades, kui ka virtuaalselt veebi vahendusel. Lisaks eesti keelele, toimuvad ettekanded Ida-Virumaal ja Harjumaal ka vene keeles.

Seminaride nädal kulmineerub 4. oktoobril tasuta online konverentsiga, mille otseülekanne toimub Postimees veebis. Oma tandemi kogemusi jagavad erinevate valdkondade silmapaistvad ettevõtjad: Ruth Oltjer ja Kristo Timberg (Chemi-Pharm), Kristel ja Marko Kruustük (Testlio), Jan Uuspõld ja Gerli Tiganik (PREM Productions), Hede Kerstin Luik ja Margit Raid (Tandem: podcast), Kadi Hiie ja Kaie Ilmjärv (SUME GREEN). Ettevõtlikke tandemeid intervjueerib saatejuhtide tandem Mart ja Britt Normet. Konverentsi on võimalik jälgida ka vene- ja inglisekeelse sünkroontõlkega.

Ettevõtlusnädalal pakutava programmiga saab tutvuda ja sündmustele registreeruda veebilehel ettevotlusnadal.ee

Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik ja viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Märksõnad
Tagasi üles