Viking Window alustas esiliigat võidukalt

Paide Viking Window alustas esiliiga hooaega võidukalt, juba homme on meeskonnal esimene kodumäng. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide Viking Window alistas korvpalli Saku esiliiga avavoorus võõral väljakul Eesti Maaülikool/Skarconi tulemusega 67:55. Paremus pandi maksma ennekõike mängu teisel poolajal.

Paide Viking Window korvpallimeeskonna eestvedaja Janno Viilup andis teada, et mängu skoori avas esimese rünnaku õigusega kodumeeskond. «Maaülikooli meeskond saigi mängu avaminutitest alates kerge initsiatiivi,» lausus ta.

Viilub lisas, et Paide skoori avas Sander Viilup. Sealt edasi möödusid rünnakud teatava rabedusega, kuid meeskonnal õnnestus hoida punktivahet minimaalsena. Esimese veerandi võit tuli siiski võõrustajameeskonnale 19:17.