Viking Window korvpallimeeskond tegi kodupublikule korraliku närvikõdi

Eile õhtul kodupubliku ees Saku esiliiga selle hooaja esimese kodumängu teinud Viking Window korvpallimeeskond ajas pealtvaatajate närvid pingule kui paar minutit enne mängu lõppu oli seis KSA Kaleviga viigiline.

Kohtumine algas küll külalismeeskonna KSA Kalev 6:0 spurdiga, kuid Paide esindusmeeskond võttis end kiirelt kokku ning peagi olid nad 5:6 kalevlaste kannul. Vastased üritasid küll eest ära minna, kuid seda ei lasknud Paide mehed juhtuda. Peagi vaatas tabloolt vastu juba 9:9 viigiseis. Kui esimesest veerandist oli seitse minutit mängitud, läks Viking Window esmakordselt 10:9 juhtima.

Vastased väärisid teineteist, sest edasi käis punkt-punkti heitlus kuniks kõlas esimese veerandaja lõpuvile ning Viking Window edu oli napp 14:12.