E, 30.01.2023

Järvalased kogesid Saaremaa rallil nii edu kui ebaõnne

Kuido Saarpuu
Järvalased kogesid Saaremaa rallil nii edu kui ebaõnne
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Romet Jürgenson ja kaardilugeja Siim Ojaga tegid Järvamaalt pärit ekipaažidest Saaremaa rallil ühe tugevaima tulemuse, pannes kinni nii oma masinaklassi kui tulles üldarvestuses järvalastest kõige kõrgemale kohale.
Romet Jürgenson ja kaardilugeja Siim Ojaga tegid Järvamaalt pärit ekipaažidest Saaremaa rallil ühe tugevaima tulemuse, pannes kinni nii oma masinaklassi kui tulles üldarvestuses järvalastest kõige kõrgemale kohale. Foto: Maanus Maasing/ Saarte Hääl

Eesti autorallihooaja lõpetas eelmisel reedel ja laupäeval peetud Saaremaa ralli. Kirja oli end pannud 168 ekipaaži, kellest lõpuks jõudis starti 163, teiste seas hulk Järvamaaga seotud mehi. Esindatud oli kaheksa riiki.

EMV7 klassis tegid kiireimat sõitu Romet Jürgenson ja Siim Oja (Honda Civic Type-R), kelle edu teise koha ees oli pärast viimast katset 58,3 sekundit. Üldarvestuses olid nad järvalastest parimana 13. kohal.

«Edukas ralli ja ka hooaeg,» ütles Romet Jürgenson. «Täitsin oma eesmärgi, sain nüüd mingi hulga kogemusi, mille pealt on järgmisele aastale oluliselt mugavam ja parem vastu minna.»

Märksõnad
Tagasi üles