E, 30.01.2023

Türi vallavanem kirjutas tagasiastumisavalduse valmis

Tiit Reinberg
Türi vallavanem kirjutas tagasiastumisavalduse valmis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kui koalitsiooni hääled oleksid pidanud ja volikogu oleks oma esimeheks valinud Andrus Eensoo, oleks vallavanem Ele Enn hetk hiljem esitanud tagasiastumisavalduse.
Kui koalitsiooni hääled oleksid pidanud ja volikogu oleks oma esimeheks valinud Andrus Eensoo, oleks vallavanem Ele Enn hetk hiljem esitanud tagasiastumisavalduse. Foto: Dmitri Kotjuh

Türi vallavolikogu neljapäeval olnud istungil õnnestus koalitsioonil vallavolikogu esimees Maarja Brause maha võtta, kuid hääled ei tulnud kokku selleks, et Andrus Eensoo või Pipi-Liis Siemanni esimeheks valida. Järva Teataja andmeil pidi selle volikogu istungi suurim üllatus olema hoopis see, et pärast uue esimehe kohale saamist esitab vallavanem Ele Enn tagasiastumisavalduse.

Maarja Brausele umbusaldusavalduse esitanud vallavolinik Jaanus Marrandi selgitas enne hääletust, et pikalt ta seda sammu põhjendama ei hakka, sest kõigile on teada, et koalitsiooni ja Maarja Brause vahel pole pikka aega usaldust olnud ja nii ei saa edasi minna.

Brausele avaldas koalitsioon umbusaldust ka kevadel, kuid siis ei tulnud hääled kokku. Neljapäeval tõstis Brause umbusaldamiseks käe 12 volinikku ja sellest tema mahavõtuks piisas.

Märksõnad
Tagasi üles