Linnameeskond lasi seisu pinevaks

Kuido Saarpuu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide linnameeskond on sel hooajal JK Tallinna Kalevit kolm korda suurelt võitnud, kuid viimases mängus pidi leppima kaotusega. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linnameeskond kaotas eelmisel laupäeval Premium liigas kodumängu 1:2 JK Tallinna Kalevile ja langes turniiritabelis Nõmme Kaljuga samade punktide juures neljandaks.

Mängu 35. minutil viis Paide linnameeskonna 1:0 penaltist ette Robi Saarma. Teisel poolajal 62. mänguminutil lõi Taavi Jürisoo tabloole 1:1 viigiseisu ja esimesel lisaminutil lõi Kalevi võiduvärava Ioan Yakovlev.

Hetk enne Kalevi viigiväravat jäi Paide linnameeskond vähemusse, sest Abdul Razak Yusif eemaldati väljakult punase kaardi tõttu.