T, 7.02.2023

Preemia pälvinu südames on Pärnu ja piloodiamet

Merit Männi
, ajakirjanik
Preemia pälvinu südames on Pärnu ja piloodiamet
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Albu põhikooli direktor Annika Orula (vasakul) õnnitleb oma kooli õpilast Marta-Ann Grossfeldti, kes on väga tegus ja aktiivne tüdruk nii koolitöös kui hobidega tegeledes ning pälvis selle eest tänavuse Järvamaa maakooli eduka õpilase preemia.
Albu põhikooli direktor Annika Orula (vasakul) õnnitleb oma kooli õpilast Marta-Ann Grossfeldti, kes on väga tegus ja aktiivne tüdruk nii koolitöös kui hobidega tegeledes ning pälvis selle eest tänavuse Järvamaa maakooli eduka õpilase preemia. Foto: Kristo Kivisoo

Temas on kange tahtmine ettevõetud ülesanded lõpuni viia, olenemata nende raskusest, aja olemasolust ja jõukohasusest. Ta märkab, mida on vaja teha, ja heal meelel võtab initsiatiivi. Pakkudes ideid ja lahendusi, kuidas asju muuta ja arendada, on ta alati eeskujuks ja paneb käed külge, kus vaja.

Just nii iseloomustatakse tänavust Helmi Tohvelmani nimelise Järvamaa maakooli eduka õpilase preemia laureaati Marta-Ann Grossfeldti, kes sai tiitli kätte ele Väätsa mõisas olnud tunnustusüritusel.

«Loomulikult on see koolile suur au. Albu kooli on maakooli eduka õpilase preemiaid tulnud muidugi ka varem, aga koolile on see alati oluline,» ütles kooli direktor Annika Orula rõõmsalt.

Märksõnad
Tagasi üles