Linnameeskonna noored langesid edetabelis koha võrra tahapoole

Täna Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliigas peetud kohtumises Paide Linnameeskond U21 ja FC Nõmme United vahel oli mängus liigatabeli kuues koht. Võitnuks Paide, olnuks nad nõmmelastest eespool kuuendla kohal, kuid nii ei läinud. Vastu tuli võtta koguni 0:5 kaotus.

Kuigi Nõmme Unitedil õnnestus mängu 14. minutil värav lüüa, oli esimene poolaeg siiski võrdsete heitlus. Võimalusi oli mõlemal poolel ning Paide noormängijad pingutasid, et mänguseis viigistada ja siis püüelda liigatabelis kõrgema koha poole.

Poolajalt tulid aga Nõmme Unitedi noored tagasi sellise enesekindlusega, et lõid kolm väravat kohe järjest 51., 53. ja 55. minutil. Selline halb üllatus lõi Paide Linnameeskonna rivist välja ning kaotusseisult 0:4 oli juba väga raske mängu tagasi tulla. Aga alla ei antud ja vastu hakati viimase minutini.